Dvouletý projekt "Rovný přístup na MZŠ Polesná II"

Vloženo: 4.2.2020 | Zobrazeno: 182x
Od 1.1.2020 – 31.12.2021 je naše instituce realizátorem projektu "Rovný přístup na MZŠ Polesná II" s registračním číslem CZ.07.4.68/0.0/0.0/18_066/0001582, který je spolufinancován Evropskou unií ...

Projekt naší školy si klade za cíl zvýšení kvality vzdělávání ve své instituci pomocí posílení inkluze v multikulturní společnosti. Během projektu dojde k realizaci odborných a komunitních setkávání s rodiči dětí či jejich zákonných zástupců, k podpoře společného vzdělávání žáků, rozvoji extrakurikulárních aktivit, posílení personální podpory - konkrétně dvojjazyčného školního asistenta a interkulturního pracovníka. Dále je projekt zaměřen na osobnostně profesní rozvoj pedagogů formou dalšího vzdělávání a zahraničních stáží.