Pondělí 30.03.2020
Úterý 31.03.2020
Luštěninová se zeleninou
Vepřová pečeně,Zeleninové ragů, Brambory vařené,
Čočkový salát s hlívou ústřičnou, sušenými rajčaty,pečivo
01.04.2020
Nezadáno

Úprava Obecně závazné vyhlášky o školských obvodech základních škol, změna školského obvodu Masarykovy ZŠ

Vloženo: 5.3.2020 | Zobrazeno: 173x
Vážení rodiče, věnujte prosím pozornost zde uvedené části Obecně závazné vyhlášky o školských obvodech základních škol projednané Zastupitelstvem hlavního města Prahy dne 13. 2. 2020 (viz níže přiložený soubor) ...

Mění se tím školský obvod Masarykovy základní školy, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690 a týká se žáků 2. stupně Základní a mateřské školy Koloděje.

Tato informace je tedy pro rodiče dětí z Koloděj, které předpokládají další vzdělávání od 6. tříd na naší škole. Uvedené ulice jsou tímto vyňaty ze spádové oblasti Masarykovy základní školy, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690.

Mgr. Hana Cermonová

Nová úprava OZV Praha 21 (Velikost: 110.07 kB)