Uzavření školy a vydávání Žádosti pro OČR

Vloženo: 10.3.2020 | Zobrazeno: 1549x
na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 10. 3. 2020 Masarykova základní škola Praha 9 - Újezd nad Lesy uzavírá ode dne 11. 3. 2020 všechna svá pracoviště a žádá zákonné zástupce, aby se řídili aktuálními pokyny vlády. Opatření trvá do odvolání, sledujte prosím náš web a facebook, rodiče budou průběžně informováni třídními učiteli. Rodiče dětí do 10 let mohou kvůli uzavření školy využít ošetřovné při péči o dítě. Potvrzení rodičům vydá pouze škola, nikoliv lékař. Pro žáky navštěvující budovu Staroklánovickou, si mohou vyzvednout OČR v této budově u zástupkyně školy Mgr. Jany Sieberové od 9:00 - 10:00 hodin. Pro žáky v budově Polesná, si mohou OČR vyzvednout u zástupkyně školy Mgr. Evy Hegyiové v době od 9:00 - 10:00 hodin. Celý text "Mimořádného opatření" a "Nároku rodiče na ošetřovné" čtěte dále v tomto článku. Děkujeme ...

Mimořádné opatření o uzavření škol (Velikost: 198.06 kB)

Nárok rodiče na ošetřovné (Velikost: 207.02 kB)