Pondělí 01.06.2020
Rychlá s vejci a zeleninou
Domácí buchty s tvarohem
Úterý 02.06.2020
Vývar se zavářkou a zeleninou
Vepřové na česneku, Brambory vařené, Zelný salát
Středa 03.06.2020
Bramborový krém s cizrnou
Zapečené těstoviny s uzeným masem, Červená řepa, Ovocný kompot
oběd 2

Nabídka pomoci školních psychologů, nově i přes facebook

Vloženo: 3.4.2020 | Zobrazeno: 418x
Vážení rodiče, rádi bychom vám popřáli pevné nervy a zdraví v nové situaci, kterou zažíváme, a byli bychom rádi nápomocní v době, kdy nemůžeme konzultovat osobně s vámi rodiči, pracovat s dětmi individuálně či ve třídách, a proto přicházíme s touto nabídkou dle našich možností. Připravili jsme i nový kanál, jak oslovovat vás rodiče a žáky. Na naší nové facebookové stránce (viz níže) najdete pravidelný přísun zajímavých informací z oblasti psychologie. V dnešní době například na téma, jak v sobě zvládat současnou náročnou situaci. Můžete nám napsat a chatovat či si zavolat přes messenger ...

Telefonická či emailová konzultace - Zuzana Dolejšová – 1.-3.třídy

Telefonická konzultace pátek 8 – 10 hodin: tel. 281 045 360 (předem prosím napište email na dolejsova@zspolesna.cz, že máte zájem o telefonickou konzultaci, domluvíme si termín, ať zbytečně nečekáte v případě, že bude linka obsazená

Emailová konzultace kdykoliv: dolejsova@zspolesna.cz

Telefonická či emailová konzultace – Richard Lukáš – 4.-6.třídy

Telefonická či emailová konzultace úterý a čtvrtek po celý den: napište na email lukas@zspolesna.cz: pokud byste potřebovali, můžete mi napsat na emailovou adresu a já vám pošlu své telefonní číslo a zavoláme si nebo situaci probereme po mailu

Telefonická, emailová či online konzultace – Michaela Kasalická – 7.-9.třídy

Telefonická, emailová či online konzultace kdykoliv: nejdříve prosím napište na email kasalicka@zspolesna.cz a prostřednictvím něj se dohodneme na čase a způsobu konzultace (telefon, email, skype)

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat. Školní psychologové Zuzka, Richard a Míša