Škola před otevřením a dopis, který potěšil

Vloženo: 13.5.2020 | Zobrazeno: 535x
Poslední týden byl ještě hektičtější než ty předchozí. A máme toho někdy vážně nad hlavu. Nemáme moc informací, a ty, co jsou, připomínají souhrn pravidel počítačové hry. A pak přijde takovýhle dopis a já jsem ráda, že dělám práci, kterou dělám. Že to má smysl. Děkuju všem rodičům, kteří o nás vědí ...

(Dopis po domluvě s maminkou je dopis bez jmen a s jejím souhlasem.)

Hana Cermonová

ředitelka Masarykovy základní školy, Praha 9 – Újezd nad Lesy

Vážená paní ředitelko,

mluvila jsem dnes s třídní učitelkou mé dcery a uvědomila jsem si, že jako rodiče Vám píšeme, jen když je nějaký problém. Já bych Vám dnes chtěla říct něco jiného: děkuji Vám za práci, kterou pro naše děti děláte. Za všechny "neviditelné" věci, které berou moře času a nikdo je neocení, ale bez kterých by to nešlo. Moc si cením práce učitelů při domácí výuce i práce ostatních zaměstnanců školy, kteří se snaží zajistit návrat dětí do školních lavic.

Držím palce do následujících hektických dnů!