Středa 03.06.2020
Azu po tatarsku, Rýže
Pátek 05.06.2020
fazolová
Pečené drůbeží maso, Brambory maštěné máslem, kukuřice na másle
oběd 2

Poděkování rodičům ze Spolku přátel a rodičů újezdských škol

Vloženo: 22.5.2020 | Zobrazeno: 374x
Poděkování paní ředitelky Hany Cermonové za právnickou podporu a poskytnutí webkamer ...

Ráda bych touto cestou moc poděkovala Spolku za účinnou pomoc během složité situace s nemocí COVID 19. V době, kdy nikdo není garantem správného řešení, nám poskytuje účinnou právnickou podporu (paní Danielová) s velmi nepřehlednou situací ohledně stornopoplatků u zrušených pobytů dětí a teď jsme obdrželi i zapůjčené a darované webkamery. (Kamery máme už dlouho objednané, ale nejsou, takže na jejich dodávku čekáme.)

Škola má mnoho rizikových osob v pedagogickém sboru (65%), proto od pondělí rozjedeme zajímavý projekt návratu části dětí do školy. Jsem ráda, že jsme vyřešili i vaření, a věřím, že všechno bude přívětivým a přátelským krokem k tomu, abychom se v září setkali všichni.

Přikládáme fotku jako poděkování za přijaté kamery.

Hana Cermonová, ředitelka školy