Setkání prvňáčků 31.8.2020 od 16 hodin

Vloženo: 20.8.2020 | Zobrazeno: 829x
Aktuální sdělení: Paní učitelky připravily na poslední srpnové pondělí pro budoucí žáčky prvňáčky společné setkání a provedou je "Cestou kolem školy" ...

Vážení rodiče,

blíží se nám konec prázdnin a s tím souvisí i příprava na začátek nového školního roku. Mnozí z vás čekali, že se v červnu uskuteční setkání jako každý rok. Bohužel nám vše zkomplikoval koronavir.
Někteří z vás nám již zasílají emaily, jak to tedy bude, co si mají děti první den do školy přinést a další otázky.
Tímto bychom vám chtěli připomenout společnou akci "Cesta kolem školy" dne 31. 8. od 16.00 hodin. Sraz je před školou. Přijďte ve sportovním oblečení - jedná se o sportovní odpoledne,  kde se vám mimo jiné představí jednotlivé učitelky a vychovatelky. V průběhu této akce vám ochotně odpoví na vaše dotazy.
Hezký zbytek prázdnin!