Přihlášky k přijímací zkoušce na SŠ 2021 a vydávání zápisových lístků

Vloženo: 10.2.2021 | Zobrazeno: 1497x
Informace k jednotné přijímací zkoušce 2021 včetně termínů a formuláře přihlášek viz níže. Údaje k vyplnění zašlete dle pokynů nejpozději do 12.2.2021. Přihlášky na střední školy a zápisové lístky bude vydávat výchovný poradce Libor Skala v kabinetu pana učitele Páníka (u tělocvičen) v pondělí 15.2. od 13:00 do 18:00, ve středu 17.2. od 14:00 do 19:00 a v pátek 19.2. od 8:00 do 13:00. Až budete u bočního vchodu do tělocvičen, volejte prosím 724 576 878. Převzetí zápisového lístku je nutné potvrdit podpisem zákonného zástupce.

Postup vydávání přihlášek na SŠ

- na mailovou adresu skala@zspolesna.cz pošlete prosím tyto údaje nejpozději do 12.2.2021:

• jméno a příjmení žáka, třída
  • adresa trvalého bydliště
  • doručovací adresa (pokud je jiná než adresa trvalého bydliště)
  • jméno a příjmení zákonného zástupce, který bude uvedený na přihlášce
  • jméno a adresa 1. školy, na kterou se žák hlásí, obor vzdělání
  • jméno a adresa 2. školy, na kterou se žák hlásí, obor vzdělání

- po vyplnění přihlášky od školy si ji budete moci vyzvednout a rovněž obdržíte zápisový lístek

- připomínáme, že přihlášky na školy, kde se koná talentová zkouška, se musí podat do 30. 11. 2020 a na ostatní SŠ do 1. 3. 2021 (tisk přihlášek až po pololetním vysvědčení)

"Potvrzení od lékaře až na přihlášku potvrzenou od školy a ověřte si prosím, zda SŠ zdravotní potvrzení vyžaduje."

Přihláška střední škola denní studium 2021 (Velikost: 287.63 kB)

Přihláška na střední školy a konzervatoře s talentovou zkouškou 2021 (Velikost: 148.79 kB)