Pondělí 24.02.2020
Vepřový plátek, Bramborová kaše, Okurkový salát
Úterý 25.02.2020
bramborová se zeleninou
Špagety po boloňsku s krůtím masem, Sýr,ovoce
Středa 26.02.2020
Gulášová,
Lívance se skořicí, Šlehaný tvaroh

Angličtina

Vloženo: 13.12.2017 | Autor: Eva Danielová| Zobrazeno: 440x | Zatím neupraveno
Tento týden probíhala na naší škole angličtina „trochu jinak“. Děti z 1. stupně se připravovaly na to, že k nám zavítá divadelní soubor s anglicko-českým představením A Silly Bear, vtipnou pohádkou o hloupém medvědovi, lišce a chytrém farmáři ...

Nejprve se v rámci hodiny angličtiny seznámily se slovní zásobou, písničkami a dalšími výukovými materiály k tomuto příběhu, takže v divadelním sále už pro ně nebyl problém pochopit obsah, vše si znovu procvičit a hlavně si to užít.
Bylo příjemné na chodbách školy pak slyšet, jak si děti s úsměvem připomínají některé legrační věty paní lišky či hladového medvěda. Vyučující anglického jazyka budou moci na tento příběh navázat v hodinách a obohatit tak žákům výuku.

Šárka Verešová