Obvodní přebor ZŠ v házené 2016

Vloženo: 6.12.2016 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 934x | Zatím neupraveno
Již podruhé v posledních letech se konal ve velké tělocvičně naší školy obvodní přebor základních škol v házené. Pod patronací AŠSK tak měly školy možnost dokázat, že tělesná výchova na ZŠ nezanedbává žádný sport.

A ani  tentokrát se reprezentanti naší školy neztratili. I při účasti hostující a favorizované školy z Úval si nakonec starší žáci poradili se soupeři z Klánovic a po porážce s favoritem skončili na 2. místě. Tímto postupují do kola krajského, a budeme jim držet palce v následujících kláních. Mladší zástupci naší školy si pak na hosty z Úval vyšlápli a po zásluze zvítězili. Blahopřejeme a děkujeme pí učitelkám Hlaváčkové, Kousalové a Kohoutové jednak za výběr a jednak za zajištění celé akce, která zabrala celé úterní dopoledne 6. prosince t.r.