Přihláška do ŠD

Vloženo: 1.4.2022

Vážení rodiče,

máte-li zájem o přihlášení svého dítěte do školní družiny ve školním roce 2023/2024, žádáme vás o vyplnění Přihlášky k zájmovému vzdělávání dítěte (ŠD) 2023/2024. Formulář přihlášky si můžete stáhnout v příloze tohoto sdělení. V případě nejasností se obraťte na vedoucí vychovatelku ŠD Mgr. Helenu Vonešovou,
e-mail vonesova@zspolesna.cz, tel. 281 045 316, 602 355 907.

Přihláška k zájmovému vzdělávání (školní družina) 2023/2024 (Velikost: 121.71 kB)

Přihláška k zájmovému vzdělávání (školní družina) 2024/2025 (Velikost: 212.19 kB)