Metodik prevence

Vloženo: 16.3.2016 | Zobrazeno: 4518x

Věnuje pozornost primární prevenci rizikového chování dětí. Koordinuje tvorbu preventivního programu školy a kontroluje jeho realizaci. Své aktivity směřuje na prevenci záškoláctví, závislostí, kriminálního chování a dalších projevů rizikového chování.

Minimální preventivní program Masarykova ZŠ 2021/2022 (Velikost: 557.16 kB)
Krizový plán Masarykovy ZŠ 2021/2022 (Velikost: 930.23 kB)
Školní program proti šikaně 2021/2022 (Velikost: 728.77 kB)
Metodický pokyn MŠMT k šikaně (Velikost: 640.52 kB)

Metodik prevence Staroklánovická: Mgr. Daniela Janoušová

email: janousovak@zspolesna.cz

Metodik prevence Polesná: Mgr. Kateřina Polanská

email: polanskak@zspolesna.cz

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.