Pondělí 09.12.2019
Cibulová
Zeleninové rizoto s mungo fazolemi a quinoou, Červená řepa
Halušky se špenátem a žampiony, Červená řepa
Úterý 10.12.2019
Uzený vývar s bulgurem a zeleninou
Štěpánská vepřová pečeně,Těstoviny, Ovocný kompot,
Křenová omáčka, Uzená krkovice, Houskový knedlík, Ovocný kompot
Středa 11.12.2019
rajská s těstovinou
Smažené rybí fille, Bramborová kaše,obloha
zeleninový salát s cizrnou a kuřecím masem,pečivo

Projekt Být úspěšný

Vloženo: 17.3.2016 | Autor: administrator| Zobrazeno: 2691x | Zatím neupraveno

Naše škola se zapojila do projektu Být úspěšný z Operačního programu PrahaAdaptabilita, který realizuje občanské sdružení Elio a který je financovaný z ESF a státního rozpočtu ČR.

Obsahem skupinové práce se třídou během školního roku 2013/2014 a 2013/2015 (březen 2014 – březen 2015) je 6 tříhodinových setkání během výuky a jeden výjezd mimo školu s lektory Elio, o.s., během kterých bude prostřednictvím rozvojovo-zážitkových aktivit a aktivit na stmelení kolektivu podporován rozvoj našich žáků. U všech aktivit bude přítomen pedagog školy (třídní učitel).

V rámci projektu jsou poskytovány konzultace pro žáky, studenty, rodiče či pedagogy projektu, které se týkají osobnostního rozvoje, výběru povolání, aj. Zájemci se předem objednávají na e-mail metodičky projektu magda.novackova@elio.cz.

Více o projektu naleznete na http://elio.cz/evropske-fondy/oppa-byt-uspesny/

Být úspěšný je rozvoj žáků a studentů na základních a středních školách v oblasti komunikace, sociálních kompetencí, orientace v systému dalšího vzdělávání a na trhu práce.