Pondělí 16.12.2019
Rybí se zeleninou
Frankfurtská vepřová pečeně, Rýže,jogurt
Jáhlová kaše se skořicí a cukrem,jogurt
Úterý 17.12.2019
bramborová se zeleninou
čočkový prejt s jáhlami, Brambory maštěné máslem, salát z červené řepy,ovoce
Lasaně se špenátem,ovoce
Středa 18.12.2019
cizrnová se zeleninou
Pečené drůbeží maso na rajčatech, Brambory vařené,obloha,dresink,obloha
Tagliatelle se žampiony a cuketou,sýr,obloha

Projekt Být úspěšný

Vloženo: 17.3.2016 | Autor: administrator| Zobrazeno: 2699x | Zatím neupraveno

Naše škola se zapojila do projektu Být úspěšný z Operačního programu PrahaAdaptabilita, který realizuje občanské sdružení Elio a který je financovaný z ESF a státního rozpočtu ČR.

Obsahem skupinové práce se třídou během školního roku 2013/2014 a 2013/2015 (březen 2014 – březen 2015) je 6 tříhodinových setkání během výuky a jeden výjezd mimo školu s lektory Elio, o.s., během kterých bude prostřednictvím rozvojovo-zážitkových aktivit a aktivit na stmelení kolektivu podporován rozvoj našich žáků. U všech aktivit bude přítomen pedagog školy (třídní učitel).

V rámci projektu jsou poskytovány konzultace pro žáky, studenty, rodiče či pedagogy projektu, které se týkají osobnostního rozvoje, výběru povolání, aj. Zájemci se předem objednávají na e-mail metodičky projektu magda.novackova@elio.cz.

Více o projektu naleznete na http://elio.cz/evropske-fondy/oppa-byt-uspesny/

Být úspěšný je rozvoj žáků a studentů na základních a středních školách v oblasti komunikace, sociálních kompetencí, orientace v systému dalšího vzdělávání a na trhu práce.