Středa 25.04.2018
Rybí se zeleninou
Dalmátské čufty s rajskou omáčkou, Těstoviny
Kuskus s kuřecím masem a zeleninou,obloha
Čtvrtek 26.04.2018
Vývar se zavářkou a zeleninou
Koprová omáčka, Vařené hovězí maso, Houskový knedlík
Hovězí na česneku, Brambory vařené
Pátek 27.04.2018
Hrachová
Smažené kuřecí paličky, Brambory maštěné máslem,obloha
Smažené kuřecí paličky, Brambory maštěné máslem,obloha

Projekt Být úspěšný

Vloženo: 17.3.2016 | Autor: administrator| Zobrazeno: 1540x | Zatím neupraveno

Naše škola se zapojila do projektu Být úspěšný z Operačního programu PrahaAdaptabilita, který realizuje občanské sdružení Elio a který je financovaný z ESF a státního rozpočtu ČR.

Obsahem skupinové práce se třídou během školního roku 2013/2014 a 2013/2015 (březen 2014 – březen 2015) je 6 tříhodinových setkání během výuky a jeden výjezd mimo školu s lektory Elio, o.s., během kterých bude prostřednictvím rozvojovo-zážitkových aktivit a aktivit na stmelení kolektivu podporován rozvoj našich žáků. U všech aktivit bude přítomen pedagog školy (třídní učitel).

V rámci projektu jsou poskytovány konzultace pro žáky, studenty, rodiče či pedagogy projektu, které se týkají osobnostního rozvoje, výběru povolání, aj. Zájemci se předem objednávají na e-mail metodičky projektu magda.novackova@elio.cz.

Více o projektu naleznete na http://elio.cz/evropske-fondy/oppa-byt-uspesny/

Být úspěšný je rozvoj žáků a studentů na základních a středních školách v oblasti komunikace, sociálních kompetencí, orientace v systému dalšího vzdělávání a na trhu práce.