KiVa

NEPOSEDA

Ochrana osobních údajů

Vloženo: 29.5.2018 | Zobrazeno: 4129x
GDPR je nová úprava nakládání s osobními údaji fyzických osob, jejímž primárním účelem je chránit tyto údaje před zneužitím, zabránit nakládání s osobními údaji nad rámec zákona či vlastního přání subjektu těchto údajů. Nařízení dále přináší či zpřesňuje například práva na informace o tom, jaké údaje jsou zpracovávány, kým a jakým způsobem.

Dbáme na vyšší míru ochrany zejména u žáků školy. Údaje jsou chráněny přístupovými hesly a vytištěné podoby s údaji o žácích či zaměstnancích jsou ukládány do uzamčených skříněk ev. archivu. Skartace probíhá dle skartačního řádu. Veškeré informace viz. přiložený dokument.

Informace školy o ochraně osobních údajů a jejich zpracování (Velikost: 391.63 kB)

Pověřencem na ochranu osobních údajů je ustavena:

Mgr. Lenka Grygarová

Tel.: +420 776 378 113