Úterý 25.06.2019
Čočka na kyselo, Vařené vejce, Kyselá okurka,ovoce
Čočka na kyselo, Vařené vejce, Kyselá okurka,ovoce
Čtvrtek 27.06.2019
Rychlá s vejci a zeleninou
Lívance se skořicí, Ovoce,šlehaný tvaroh
Lívance se skořicí, Ovoce,šlehaný tvaroh

Vloženo: 29.5.2018 | Zobrazeno: 902x |
GDPR je nová úprava nakládání s osobními údaji fyzických osob, jejímž primárním účelem je chránit tyto údaje před zneužitím, zabránit nakládání s osobními údaji nad rámec zákona či vlastního přání subjektu těchto údajů. Nařízení dále přináší či zpřesňuje například práva na informace o tom, jaké údaje jsou zpracovávány, kým a jakým způsobem.

Dbáme na vyšší míru ochrany zejména u žáků školy. Údaje jsou chráněny přístupovými hesly a vytištěné podoby s údaji o žácích či zaměstnancích jsou ukládány do uzamčených skříněk ev. archivu. Skartace probíhá dle skartačního řádu. Veškeré informace viz. přiložený dokument.

Informace školy o ochraně osobních údajů a jejich zpracování (Velikost: 158.14 kB)

Pověřenec na ochranu osobních údajů je ustaven ve spolupráci se zřizovatelem školy MČ Praha 21:

Václav Jakoubek, kontakt: 725 732 424, e-mail: v.jakoubek@trestech.cz

Mgr. et Bc. Alena Sochůrková, ředitelka MZŠ