KiVa

Vloženo: 3.10.2023 | Autor: Administrátor

Vše ke 2 a 3. kolu zde:

Termíny konání jednotné přijímací zkoušky 2023/2024

Termíny konání jednotné přijímací zkoušky 2023/2024 a informace k elektronickému přihlašování v jednotném informačním systému DIPSY nalweznete v níže přiloženém souboru.

Elektronické přihlašování v jednotném informačním systému

Elektronické přihlašování v jednotném informačním systému (DIPSY = Digitální přihlašovací systém) naleznete pod tímto odkazem:

Informační web MŠMT

Informační web MŠMT obsahuje informace o přijímacích zkouškách na střední školy 2024.

Velký průvodce přijímačkami

ČT Edu nabízí přehledného průvodce přijímačkami v roce 2024. Odkaz naleznete zde:

Informace k termínu odevzdání přihlášek na SŠ s talentovou zkouškou

• vyplnění tiskopisu přihlášky školou (nejpozději do 27.11.)
  • podání přihlášky na SŠ s talentovou zkouškou (nejpozději do 30.11.)

Informace k digitalizaci přijímacího řízení

Dny otevřených dveří

Níže uvedený odkaz obsahuje přehled škol, které nabízí den otevřených dveří pro zájemce o studium.

Průvodce Kam po devítce

Řešíte, kam pokračovat po základce? Web pro osmáky, deváťáky a jejich rodiče.