NEPOSEDA

Vloženo: 7.11.2022 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 114x

Vážení rodiče,

pokud se Vaše dítě hlásí na SŠ do oboru s talentovou zkouškou, je nutné do 30.11.2022 odevzdat přihlášku na SŠ.

Do 11.11.2022 zašlete na adresu tvrzova@zspolesna.cz (výchovná poradkyně) následující informace, na jejichž základě bude připravena přihláška pro žáka:

· jméno a příjmení žáka

· třída

· adresa trvalého bydliště

· doručovací adresa (pokud je jiná než adresa trvalého bydliště)

· jméno a příjmení zákonného zástupce, který bude uvedený na přihlášce

· název a adresa 1. školy, na kterou se žák hlásí + IZO školy a obor vzdělání

· název a adresa 2. školy, na kterou se žák hlásí + IZO školy a obor vzdělání

Celková informace k přijímacímu řízení na SŠ a konzervatoře (Velikost: 335.08 kB)

Sdělení MŠMT k jednotné přijímací zkoušce 2022/2023 (Velikost: 56.43 kB)

Jednotná přijímací zkouška na SŠ - kalendář událostí (Velikost: 56.43 kB)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.