KiVa

NEPOSEDA

Čipový systém bellhop

Vloženo: 17.8.2023 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1016x
Veškeré informace k zavedení systému vyzvedávání bellhop naleznete níže ...

Finální dopis rodičům bellhop (Velikost: 53.89 kB)

Uvolňovací list slouží v případě, že rodič zapomene čip nebo dítě vyzvedává za účelem návštěvy lékaře mimo dobu odchodů.

Uvolňovací list (Velikost: 78 kB)

Žádanku na čip spolu s protokolem rodič vypíše, žádá-li si o čip.

Žádanka na čipy pro účely ŠD (Velikost: 697.64 kB)

Děti ze školní družiny lze vyzvednout na základě čipu nebo samostatných odchodů, rodič předem napíše písemně zprávu příslušné vychovatelce nebo může využít aplikace bellhop-bakaláři